Віківиди:Чим не є Віківиди

This page is a translated version of the page Wikispecies:What Wikispecies is not and the translation is 100% complete.

Віківиди - це онлайновий каталог видів, і саме так він повинен розглядатися. Є певні речі, чим не є Віківиди:

  • Віківиди - це не абзаци з інформацією про види або вчених з таксономії. Блоки прозового тексту є специфікою звичайної мови, і їх використання буде помилкою, адже це зробить Віківиди різновидом Вікіпедії, а це не так.
  • Віківиди - це не паперовий документ. Вони не мають обмежень у розмірах.
  • Віківиди - це не загальна енциклопедія. Наприклад, Віківиди містять перелік деяких репозиторіїв, що зберігають різні типи матеріалів таксономічного спрямування, такі як голотипи. Ці сховища часто підтримуються університетами та музеями, але Віківиди не не містять сторінок, присвячених самим цим університетам або музеям, оскільки ця інформація не має реальної цінності в плані систематики таксонів. Цю інформацію ви можете знайти на сторінках Вікіпедії.
  • Віківиди - це не хостинг. Не потрібно публікувати тут власні оригінальні матеріали.
  • Віківиди - це не сховище зображень. Хоча зображення виду можуть покращити статтю, вони не повинні бути єдиним, що є на цій сторінці, і вони не повинні бути абстрактним мистецтвом. Наприклад, не використовуйте художні реставрації доісторичних форм життя, такі як динозаври або доісторичні рослини, оскільки вони дуже рідко бувають достовірними. І навпаки, наукові ілюстрації та чіткі фотографії організмів є ідеальними для Віківидів. Як зазначено у наших Настановах щодо використання зображень, в окремих рідкісних випадках дозволяється використання одразу двох зображень для одного виду. Якщо ви вирішили завантажити своє зображення, будь ласка, використовуйте Вікісховище, а не Віківиди – більше людей зможе використовувати зображення, якщо воно буде саме там.
  • Віківиди - це не сховище посилань. Надмірне використання посилань на інші сайти може сприйматись як їх просування або реклама, і такі посилання будуть вилучені.