ויקימינים:פרויקט ויקינתונים

This page is a translated version of the page Wikispecies:Project Wikidata and the translation is 84% complete.
Outdated translations are marked like this.

ברוכים הבאים לפרויקט ויקינתונים, פרויקט שכלול בפרויקטי ויקימינים. דף זה מיועד לכל המעוניינים בקישוריות של ויקימינים בוויקינתונים.

אם אתם רוצים לעקוב אחרי הדיונים כאן, ולקבל התראות כאשר הדף משתנה, יש להוסיף את הדף לרשימת המעקב שלכם, ובכל פעם שתכנסו לאתר, תראו שינויים ברשימת המעקב.

מה הוא ויקינתונים

ויקינתונים הוא פרויקט ויקימדי ליצירת בסיס נתונים פתוח ושיתופי. האתר הוא עבור נתונים מה שויקישיתוף הוא עבור תמונות: הוא מרכז ומנהל מידע מובנה, כמו קישורי שפות, מזהים חיצוניים ומידע סטטיסטי. ויקינתונים מכיל נתונים ותוויות בכל השפות שבהם תומכים פרויקטי ויקימדיה.

משימה

לדון בהכללת המידע שקיים בוויקימינים לתוך ויקינתונים ולשמש בסיס לשיתוף פעולה עם ויקינתונים:ויקימינים.

סטטוס נוכחי

ב־25 באוקטובר השלב הראשון של האינטגרציה עם ויקינתונים החל. עכשיו ניתן לאחסן קישורים בוויקינתונים, שמציין איזה פריט קשור לאיזה דף (עבור טקסון, מחבר, עיתון או מוסד) בוויקימינים. זה יוצר קישורים אוטומטיים לערכי ויקיפדיה בכל השפות וכך כבר לא צריך להוסיף קישורים בצורה ידנית.

And, pending, for templates for journal articles.

סקריפט שימושי

סקריפט המשתמש שב־d:User:Yair rand/WikidataInfo.js יוסיף, מתחת לכותרת הדף, קישור לפריטא המקושר בוויקינתונים או קישור ליצירת פריט, אם לא קיים. בדוגמה הקודמת, זה כולל גם הוספת תווית ומילים נרדפות, בשפה המועדפת שלך.

יש להוסיף את הקוד:

mw.loader.load("//www.wikidata.org/w/index.php?title=User:Yair rand/WikidataInfo.js&action=raw&ctype=text/javascript"); // Backlink: [[d:User:Yair rand/WikidataInfo.js]]

לדף common.js האישי באתר ויקי זה או בmeta:Special:Mypage/global.js (השני יגרום לסקריפט לעבוד בכל אתרי ויקימדיה).

תבניות

  • {{P}} – כל מנת לקשר למאפיין בוויקינתונים
  • {{Q}} – על מנת לקשר לפריט בוויקינתונים
  • {{Image}} – יציג תמונה מוויקינתונים אם לא קיים נתון מקומי
  • {{Authority control}} – יציג מזהים מוויקינתונים

לקריאה נוספת

משתתפים