Wikispecies:Oto devriyeler

This page is a translated version of the page Wikispecies:Autopatrollers and the translation is 88% complete.
Outdated translations are marked like this.

Oto devriyeli, Vikitür kullanıcılarına verilebilen bir kullanıcı durumudur. Durum hiçbir şekilde düzenlemenizi etkilemez, ödül, başarı veya herhangi bir tür promosyon olarak kabul edilmez ve genellikle endişe edilecek bir şey değildir.

Oto devriyeci

Vikitür politikaları ve yönergeleri hakkında bilgi sahibi olan deneyimli kullanıcılara bu hak tanınmaktadır. Oto devriye kullanıcı hakkı, yeni sayfanın Devriyeciler iş yükünü azaltmaya yöneliktir ve otomatik kayıtlı kullanıcılar tarafından oluşturulan sayfaların otomatik olarak devriye olarak işaretlenmesine neden olur. Bu, kullanıcının uygunsuz materyalleri kasten veya başka bir şekilde göndermemesine güvenilebileceği ve kullanıcının yeni materyali, önceden onaylanmış olarak işaretlemenin daha verimli olacağı kadar sık gönderdiği anlamına gelir.

Herhangi bir Hizmetli, düzenli olarak sayfa oluşturan ve Vikitür'ün politikalarına ve yönergelerine aşina olduklarını gösteren güvenilir kullanıcılara kendi takdirine bağlı olarak bu hakkı verebilir.

Durum

Oto devriye kullanıcılar şu duruma sahiptir:

  1. Otomatik kontrollü düzenleme. Otomatik onaylanan kullanıcıların düzenlemeleri, otomatik olarak "devriye (otomatik devriye)" olarak kaydedilir, çünkü Vikitür'ün güvenilir kullanıcılarının biçimlendirme ve politikaları takip etme konusunda yardıma daha az ihtiyacı vardır!

Atama

Oto devriyeci durumu herhangi bir Hizmetli tarafından atanabilir ve kötüye kullanım durumunda herhangi bir Yönetici tarafından kaldırılabilir.

Oto devriye listesi

Vikitür'ün 312 otomatik denetleyicisi var. Mevcut liste Special:ListUsers/autopatrolled üzerinde bulunabilir.

Additionally, all 22 administrators have autopatrol rights automatically.

The current list of administrators can be found at Special:ListUsers/sysop.

Vikitür'de kullanıcı kutuları

  Bu kullanıcı Vikitür'de oto devriye haklarına sahiptir. (onayla)

Special:MyLanguage/Template:User AutopatrollerOtomatik devriyeciler kullanıcı sayfalarında oto devriyeci kullanıcı kutusSpecial:MyLanguage/Template:User Autopatrolleru kullanabilir.

Aşağıdaki kodu kopyalayıp kullanıcı sayfanıza yapıştırın:

{{User Autopatroller}} Document=== Meta-Wiki'deki Kullanıcı Kutusu ===

Meta-Wiki kullanıcı sayfanız varsa, Meta-Wiki kullanıcı sayfanıza Meta için oto devriye kullanıcı kutusu koyabim:Template:User_autopatrolledlirsi$m-abom:Template:User_autopatrolledutniz.///storage/emulated/0/pimsecum:Template:User_autopatrolledre